Skip to main content

FF-Sport to firma założona ponad 12 lat temu z inicjatywy polskiego kierowcy rajdowego, Macieja Oleksowicza.

Na początku działalności, firma zajmowała się obsługą programu startów w rajdach samochodowych, aby z czasem rozwinąć się i stać się jedną z większych rajdowni w Polsce, obsługując jednocześnie ponad 10 samochodów w różnych dyscyplinach i kategoriach. Obecnie FF-Sport specjalizuje się w budowie i serwisie samochodów do sportu, ale nie tylko.

DZIAŁALNOŚĆ FF-SPORT
Nasze motto „We Sell What We Race, We Race What We Sell” najlepiej oddaje cel i misję FF-Sport. FF-Sport to grupa profesjonalistów – entuzjastów powstała z pasji i zaangażowania w aktywność sportową.

USŁUGI
Chcemy oferować produkty, na których sami chcemy się ścigać.
Dzielimy się z naszymi klientami zebraną wiedzą i doświadczeniem, aby produkty, które oferujmy mogły być wykorzystane do maksimum. Uważamy, że najlepszą rekomendacją są sukcesy i satysfakcja naszych klientów.

DYSTRYBUCJA I SERWIS
Poza działalnością usługową, FF-Sport jest również wyłącznym dystrybutorem i centrum serwisowym światowych marek segmentu premium takich jak np.: Pirelli Motorsport, Öhlins Racing AB.

Nasza oferta produktów dzieli się na 3 kategorie: Samochody, Motocykle i Rowery.

SZKOLENIA
FF-Sport to również szkolenia dla profesjonalistów.


 

RALLY & RACING

W swojej historii, zespół FF-Sport miał okazję odnosić sukcesy i zdobywać cenne doświadczenie, obsługując starty zawodników w wielu konkurencjach m.in. w rajdach samochodowych, rajdach terenowych, wyścigach górskich czy rallycross. Naszą specjalnością są samochody z napędem na 4 koła takie jak  Ford Fiesta S2000, Ford Fiesta R5, Subaru Impreza N11, N12, N14, Mitsubishi Lancer Evo, Ford Focus RX, pojazdy prototypowe.

Poza wieloletnim udziałem w regionalnych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, ekipa FF-Sport była obecna również w Rajdowych Mistrzostwach Europy ERC (2010-2011) oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Świata S-WRC 2012 uzyskując 4 miejsce w ERC i 5 w S-WRC.

Logistyka FF w trakcie napiętego kalendarza rund, realizowała starty w najdalszych zakątkach świata m.in. w Nowej Zelandii, Turcji, Portugalii, Maderze.

Obecnie nasz zespół jest stałym gościem na rundach w wielu dyscyplinach sportowych.

Samochody: Rallycross, RSMP, CEZ, ERC
Motocykle: WMMP, MX, Enduro
Rowery: MŚ UCI DHI,  MP Downhill, Enduro MTB

Zespół
Wojciech Palacz
Wojciech Palacz
CEO
Tomasz Skinder
Tomasz Skinder
COO
Marta Ściechura
Marta Ściechura
Office manager
Przemysław Duliński
Przemysław Duliński
Product Specialist - Motorcycle
Krzysztof Maciejewski
Krzysztof Maciejewski
Product Specialist - Cycling
Patryk Stacewicz
Patryk Stacewicz
Product engineer - shock absorbers
Michał Werner
Michał Werner
Product technician - shock absorbers
Adam Stępień
Adam Stępień
Warehouse / logistics
Tomasz Gmurski
Mechanic

Zapraszamy do kontaktu